Webasto Compact Cooler - Autoservis HRABÁRIK: nezávislé kúrenia, klimatizácie, brzdy, retardéry

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Logo

Webasto ponúka široké portfólio produktov pre riešenie klimatizácie pre každé použitie. Od strešných klimatizácií až po integrované klimatizačné systémy s bohatým príslušenstvom, ako sú konvektory, frontboxy ... Pre návrat na hlavnú stránku kliknite na logo našej firmy.

Logo

Strešné klimatizácie Compact Cooler

Dobre klimatizované pracovisko znamená viac výdrže a bezpečnosti. Kompresorové chladiace systémy Webasto sú dostupné v troch variantách. Kompaktná konštrukcia urýchľuje a zlacňuje montáž. Typy 4E / 5 / 5 Lite a 8 dodávajú chladiaci výkon medzi 3,5 a 8,5 kW. Model Compact Cooler 4E je elektricky poháňaný systém a Compact Cooler 5 Lite je iba výparníková jednotka.

Picture Webasto Compact Cooler 4E/5/5 Lite/8

Webasto ponúka širokú paletu riešení klimatizácii založených na rozličných technológiách. Počas jazdy sa do zásobníkov uloží chlad a počas prestávky sa tento chlad využíva. Zariadenia s kompresormi sú veľmi výkonné a vytvárajú komfortnú klímu bez prebytočnej vlhkosti. Produktová rodina Compact Cooler je skupina priestorovo úsporných, dodatočne montovateľných strešných klimatizačných zariadení na klimatizovanie miesta vodiča a interiérov vozidiel.

Vďaka robustnej konštrukcii založenej na kovovom základnom ráme a použitiu najnovších technológií spĺňajú tieto klimatizačné zariadenia všetky bežné požiadavky výrobcov na kvalitu a zodpovedajú aktuálnym smerniciam EÚ. Produkty Compact Cooler týmto poskytujú užívateľom výhodu v porovnaní s inými výrobcami, a to vo forme zvýšenej životnosti a znížených nákladov na údržbu.

Picture Webasto Compact Cooler 01
Picture Webasto Compact Cooler 02
Picture Webasto Compact Cooler 03

Technológia
Compact Cooler 5, 5 Lite a 8 sa integrujú do primárneho chladiaceho okruhu vozidla, pretože nemajú vlastný kompresor. Na druhej strane Compact Cooler 4E je autonómne riešenie s integrovaným elektromotorom, ktorý cez klinový remeň poháňa vlastný kompresor klimatizácie. K prevádzke je potrebné iba pripojenie k akumulátoru vozidla. Mimoriadne kompaktná konštrukcia Comoact Cooler 5 Lite je dosiahnutá odstránením kondenzátora vrátane ventilátora.
Klimatizácie Compact Cooler ponúkajú štandardizované riešenia, ktoré však môžu byť prispôsobené individuálnym požiadavkam zákazníka.

Výhody produktu:
• Vysoký chladiaci výkon pri mimoriadne kompaktnej konštrukcii
• Jednoduchá montáž
• Robustný kovový základný rám
• Redukcia hmotnosti vďaka chladiaceho okruhu pozostávajúceho z hliníka
• Nízke náklady na údržbu
• Celosvetová servisná sieť

Picture Webasto Compact Cooler 04

Zdroj
Webasto

Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky