Eberspächer kúrenie pre nákladné vozidlá - Autoservis HRABÁRIK: nezávislé kúrenia, klimatizácie, brzdy, retardéry

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Logo

Príjemná klíma pri čakaní a bezpečnostných prestávkach s produktmi Eberspächer. Trávite väčšinu času v kabíne nákladného vozidla? Odpočívate či čakáte pri vypnutom motore? V takom prípade by ste si mali dopriať príjemnej klímy s nezávislým teplovzdušným kúrením a nezávislou klimatizáciou Eberspächer. Pre návrat na hlavnú stránku kliknite na logo našej firmy.

Logo

Teplovzdušné kúrenia Airtronic

Teplovzdušné kúrenie Eberspächer je nezávislé na motore aj na tepelnom hospodárení samotného vozidla. Nasáva chladný vzduch z vnútra automobilu alebo z vonkajšieho priestoru, pričom tento vzduch ohrieva a následne vyfukuje do interiéru.

Picture Eberspächer Airtronic D2/D3/B4/D4/D4 Plus
Picture Eberspächer Airtronic D5
Picture Eberspächer Airtronic D8LC

Airtronic D2/D3/B4/D4/D4 Plus

Airtronic D5

Airtronic D8LC

Teplovodné kúrenia Hydronic

Teplovodné kúrenie Eberspächer pracuje nezávisle na motore, pričom ponúka hneď dve výhody: predhrev vnútra vozidla a predhrev motora. Vykurovacie zariadenie je integrované do okruhu chladiacej kvapaliny motora. Získaná vykurovacia energia sa odoberá z výmenníka tepla, ktorý je súčasťou automobilu, a v podobe teplého vzduchu sa prostredníctvom existujúcich vzduchových kanálov s jemným dávkovaním vháňa do interiéru vozidla. Zvyškové teplo z chladiacej kvapaliny ohrieva motor. V lete je možné teplovodné kúrenie Eberspächer Hydronic bez problémov premeniť v nezávislé vetranie.

Picture Eberspächer Hydronic 2
Picture Eberspächer Hydronic 16/24/30/35
Picture Eberspächer Hydronic M8/M10/M12

Hydronic 2

Hydronic 16/24/30/35

Hydronic M8/M10/M12

Zdroj
Eberspächer

Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky