Eberspächer Sütrak - Autoservis HRABÁRIK: nezávislé kúrenia, klimatizácie, brzdy, retardéry

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Logo

Vlastníte autobus alebo mikrobus a chcete zvýšiť komfort cestujúcich? V takom prípade by ste si mali dopriať príjemnej klímy s nezávislou klimatizáciou Eberspächer Sütrak. Pre návrat na hlavnú stránku kliknite na logo našej firmy.

Logo

Strešná klimatizácia Sütrak

Na naše rozsiahle skúsenosti s vývojom a aplikáciou najmodernejších technológií sa už mnoho rokov spolieha celý rad výrobcov automobilov a dopravných podnikov po celom svete. Klimatizačné riešenia značky Eberspächer Sütrak preto nájdete na všetkých kontinentoch. Za mnohokrát najextrémnejších klimatických podmienok vodičovi aj cestujúcim vždy poskytujú optimálny komfort.

Picture Eberspächer Sütrak 01

Sütrak AC 136 AE

je systém vyvinutý na mieru, ktorý stanovuje nové parametre v oblasti pohodlia konceptov trolejbusov a elektrických vozidiel. Nízke inštalačné náklady a maximálna prevádzková spoľahlivosť.
Premenné striedavé napätie plne automatická spätnoväzbová regulácia a konštantná klimatizácia v stop-and-go prevádzke.

Picture Eberspächer Sütrak AC 136 AE
Picture Eberspächer Sütrak AC 136 G3

Sütrak AC 136 G3

umožňuje prispôsobiť kúrenie, vetranie a klimatizáciu. Ideálne riešenie pre pohodlie cestujúcich v mestských autobusoch, výletných autobusoch a autokaroch. Systémy sú univerzálne, veľmi silné a k dispozícii s kapacitou chladenia od 27 kW do 44 kW. Vďaka svojim kompaktným rozmerom a extrémne nízkej hmotnosti, všetky modely sú jednoduché pre montáž na každej streche autobusu. Okrem toho sa AC 136 G3 vyznačuje efektívnym hospodárením s energiou.

Sütrak AC 136 G4

umožňuje prispôsobiť kúrenie, vetranie a klimatizáciu. Ideálne riešenie pre pohodlie cestujúcich v mestských autobusoch, výletných autobusoch a autokaroch. Systémy sú univerzálne, veľmi silné a k dispozícii s kapacitou chladenia od 27 kW do 39 kW.
Vďaka svojim kompaktným rozmerom a extrémne nízkej hmotnosti, všetky modely sú jednoduché pre montáž na každej streche autobusu. Okrem toho sa AC 136 G4 vyznačuje efektívnym hospodárením s energiou.

Picture Eberspächer Sütrak AC 136 G4
Picture Eberspächer Sütrak AC 353 G4

Sütrak AC 353 G4

je ďalším výsledkom pokračujúceho vývoja veľmi úspešného AC 353.
S tisíckami inštalovaných jednotiek pracujúcich v tých najdrsnejších klimatických podmienkach, AC 353 preukázal svoju priekopnícku prevahu s ktorou sa ponúka pokročilé riešenie pre pohodlie cestujúcich po celom svete.

Sütrak AC 403 E

je elektricky napájaný strešný systém, ktorý sa vyznačuje predovšetkým konštantným výkonom a jednoduchou inštaláciou. AC 403 E je vhodný najmä pre klimatizáciu sedadla vodiča v mestských autobusoch a autokaroch.

Picture Eberspächer Sütrak AC 403 E
Picture Eberspächer Sütrak 02
Picture Eberspächer Sütrak 03

Sütrak AC 420

je vhodný pre použitie na strechu minibusov. Tri verzie 6, 10 a 13 kW, vhodné pre tropické klimatické podmienky a vždy zaistia príjemnú klímu v priestore pre cestujúcich.


Vďaka inovatívnemu, kompaktnému dizajnu a atraktívnému vzhľadu s nízkou hmotnosťou, je možné ho namontovať s ľahkosťou na každú strechu vozidla.

Picture Eberspächer Sütrak AC 420
Picture Eberspächer Sütrak AC 520

Sütrak AC 520

je rad strešných systémov pre stredne veľké mestské autobusy a cestovné autobusy (midibusy). Táto modelová rada sa skladá z variantov s rôznymi výkonmi od 15 - 30 kW a tým poskytuje veľkú flexibilitu pri používaní. Otvory pre prívod vzduchu pre cestujúcich môžu byť inštalované v strede alebo po stranách vozidla v závislosti na vnútornej a strešnej konštrukcii príslušného typu vozidla.

Zdroj
Eberspächer

Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky