Eberspächer Cooltronic - Autoservis HRABÁRIK: nezávislé kúrenia, klimatizácie, brzdy, retardéry

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Logo

Horúce letné noci v kabíne môžu byť mimoriadne náročné: vysoká teplota a vysoká vlhkosť vzduchu bráni pokojnému spánku, čím ohrozujú výkonnosť nasledujúci deň. Klimatizácia Cooltronic sa postará o to, aby nepríjemné dusno zmizlo z auta raz a navždy. Pre návrat na hlavnú stránku kliknite na logo našej firmy.

Logo

Prídavné nezávislé klimatizácie Cooltronic

Prídavná nezávislá klimatizácia Cooltronic patrí medzi klasické kompresorové klimatizácie. Pomocou klimatizácie dochádza k ochladzovaniu vzduchu a k znižovaniu jeho vlhkosti. Výhodou tohto zariadenia je relatívne rýchla a jednoduchá montáž. Univerzálnosť použitia je zaistená možnosťou voľby medzi modelmi TOP (kompresorová jednotka umiestnená na streche vozidla) a BACK (kompresorová jednotka umiestnená za kabínou vodiča). Výparníková jednotka je u oboch typov umiestnená vo vnútri kabíny pri lôžku. Pri modeli Cooltronic HATCH je kondenzačná a výparníková jednotka umiestnená miesto strešného okna.

Picture Eberspächer Cooltronic Top 01
Picture Eberspächer Cooltronic Top 02

Cooltronic Top

Verzia pre hornú zástavbu. V prípade, keď nie je možné použiť verziu pre zadnú zástavbu je možné ľahko inštalovať hornú zástavbu na plochých strechách kamiónov bez zastavania strešného okna (vnútorná výparníková jednotka sa inštaluje na zadnú stenu vozidla).

Picture Eberspächer Cooltronic Back 01
Picture Eberspächer Cooltronic Back 02

Cooltronic Back

Verzia pre zadnú zástavbu. Kompaktnú a relatívne ľahkú kompresorovú jednotku možno ľahko inštalovať za kabínou väčšiny vozov (vnútorná výparníková jednotka sa inštaluje na zadnú stenu vozidla).

Picture Eberspächer Cooltronic Hatch 01
Picture Eberspächer Cooltronic Hatch 02

Cooltronic Hatch

Verzia pre hornú zástavbu. Strešná verzia kondenzačnej jednotky, ktorá sa inštaluje do strešného otvoru všetkých úžitkových vozidiel. Možno inštalovať aj na strechách so sklonom väčším ako 25° (patentované) napr. Iveco Stralis. Výška zariadenia je 20 cm. Rovnomerná distribúcia chladiaceho účinku v kabíne.

Picture Eberspächer Cooltronic 01

Zdroj
Eberspächer

Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky