Webasto Thermo 90 ST WDT pre vojenské vozidlá - Autoservis HRABÁRIK: nezávislé kúrenia, klimatizácie, brzdy, retardéry

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Logo
Back

Späť

Picture Webasto Thermo 90 ST WDT

Thermo 90 ST WDT

Naftové nezávislé kúrenie je dostupné v špeciálnej verzii pre vojenské účely. S tienenou riadiacou jednotkou, s tieneným čerpadlom, ako aj s tienenými káblami spĺňa normy Def Standard 59-41 a MIL 461 F. Sú schválené pre rôzne vojenské palivá.

Mnohostranne použiteľné a výkonné teplovodné kúrenie Thermo 90 ST vyhrieva kabínu vodiča aj spaciu nadstavbu na komfortnú teplotu a predhreje aj stredné a väčšie motory na optimálnu štartovaciu teplotu. Takto zabraňujú teplovodné kúrenia studeným štartom a predlžujú životnosť motora.

Počas predpísaných prestávok sa teplovodné kúrenie postará o príjemné teplo a tým o dobrý oddych pre vodiča. Kúrenie takto výrazne prispieva k bezpečnosti vodiča a nákladu.

Pretože odpadá chod motora na voľnobeh, použitím nezávislého kúrenia sa zníži spotreba paliva a s tým spojených nákladov, ako aj produkcia CO2 vo výfukových plynoch. Kúrenie tým chráni životné prostredie.

Vyzretá technológia s vysokou spoľahlivosťou a kvalita produktu je predpokladom pri použití vo vojenských aplikáciách. V ponuke je aj verzia produktu s rozšírenými špecifikáciami, ktorá sa používa vo vozidlách pozemných vojsk, kde výrazným spôsobom prispieva k pripravenosti na prevádzku.


Výhody produktu:
• Možnosť predohrevu motora a interiéru
• Vyvinuté s ohľadom na najaktuálnejšie potreby prvovýroby a automob
ilové štandardy  
• Zabezpečenie kvality podľa TS16949
• Možná montáž vo výrobe alebo dodatočná montáž

Zdroj
Webasto

Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky